
Підвісний світильник Maxlight Honey Amber P0297 з склом 24 см
11 824 ₴
- В наявності
- Код: 74325933
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підвісний світильник Maxlight Honey Amber P0297 призначений для освітлення приміщень. Модель обладнана скляним плафоном бурштинового кольору діаметром 24 см. Світильник використовує один джерело світла з цоколем E27. Максимальна потужність лампи становить 60 Вт. Висота підвісу становить 150 см, що дозволяє регулювати відстань до стелі. Ширина світильника 24 см. Виріб має чорний колір корпусу і підходить для встановлення над столом або в якості основного освітлення приміщення.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Maxlight |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Стан | Новий |
| Тип світильника | Підвісний |
| Тип цоколя | E27 |
| Колір | Чорний |
| Колір плафона | Золотистий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Матеріал каркасу | скло |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 150 мм |
| Діаметр плафона | 24 |
| Максимальна потужність лампи | 60 Вт |
| Матеріал плафона | Стекло |
| Мoдель | Honey Amber P0297 |
| Ширина | 24 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 824 ₴



