
Плафон Azzardo Cortona 55 білий LED 50W 3600Lm 3000K AZ2741
9 192 ₴
- В наявності
- Код: 74325962
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Azzardo Cortona 55 Плафон Білий Led 50W 3600Lm 3000K Az2741. Люстри відіграють ключову роль в освітленні інтер'єрів, будучи не лише джерелом світла, а й декоративним елементом, який може суттєво вплинути на оформлення приміщення. Сучасні плафони, такі як модель Azzardo Cortona 55, характеризуються простою формою та функціональністю, що робить їх придатними для багатьох різних стилів оформлення. Відмінні світлові параметри. Azzardo Cortona 55 - це люстра, оснащена інтегрованим джерелом світла LED, яке забезпечує потужність 50W. Завдяки цьому вона випромінює вражаючу кількість.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Azzardo |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Висота | 70 мм |
| Тип світильника | Стельовий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 7 мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 55 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампи | 50W Вт |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Кухня, Спальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Плафоны |
| Колірна температура | 4000K, 3000K, 3300K |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 55 мм |
| Енергетичний клас | G |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 192 ₴

