
Плафон Azzardo Cortona 55 сірий LED 50W 3600Lm 4000K
9 324 ₴
- В наявності
- Код: 74325966
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Плафон Azzardo Cortona 55 сірого кольору, сучасний світильник стельовий з LED джерелом світла. Потужність 50 Вт, світловий потік 3600 люмен. Колірна температура 4000K забезпечує нейтральне біле світло, придатне для житлових та офісних приміщень. Одне джерело світла. Висота 7,5 см. Модель AZ2742.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Azzardo |
| Колір | Сірий |
| Колірна температура | 4000К |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип світильника | Стельовий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 7.5 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр/ширина абажуру | 55 см |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампи | 50 Вт |
| Мoдель | AZ2742 |
| Потужність | 50 |
| Поміщення | Столова, Кухня, Вітальня, Спальня |
| Світловий потік | 3600 |
| Стиль | Сучасний |
| Тип джерела світла | LED |
| Цоколь | LED |
| Основні | |
| Тип | Плафон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 324 ₴

