
Стельовий плафон Azzardo Sovana Top 55 CCT чорний LED
15 231 ₴
- В наявності
- Код: 74325969
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Azzardo Sovana Top 55 Cct Plafon Czarny Led Az2726. це поєднання функціонального виконання з модерністським дизайном. Світильник у формі кола і чорному кольорі легко інтегрується з іншими елементами оформлення. Велика перевага лампи - можливість регулювання температури кольору випромінюваного світлового потоку, що дозволяє підлаштувати світло під індивідуальні потреби. Мінімалістична пропозиція особливо і атмосферно розсіяє світло в кожному інтер'єрі. Лампа Sovana чудово освітить вітальню, спальню чи кухню. Специфікація: Ступінь захисту: IP20.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Azzardo |
| Колір | Чорний |
| Розміри | |
| Висота | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 11 мм |
| Діаметр/ширина абажуру | 55 см |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті, з регулюванням яскравості |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампи | 50 Вт |
| Матеріал | Акрил, Алюминий |
| Мoдель | Az2726 |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Кухня, Вітальня, Спальня |
| Стан | Нове |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Плафон стельовий |
| Колірна температура | 3300K, 6500K |
| Цоколь | LED |
| Енергетичний клас | G |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 231 ₴


