Доставка зі складу 5-10 днів. Eglo Vilalones Led 39398. Люстри відіграють ключову роль в освітленні наших інтер'єрів. Завдяки їм ми можемо створити затишну атмосферу та підкреслити характер певного приміщення. Різноманітність стилів, кольорів і матеріалів робить люстри широковживаними в різних кімнатах, від віталень до спалень і кухонь. Одним з унікальних продуктів у цій категорії є Eglo Vilalones Led 39398. Параметри світла. Плафон. оснащений одним джерелом світла з максимальною потужністю 3W, що забезпечує відповідне освітлення обраного.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eglo |
| Колір | Білий |
| Розміри | |
| Висота | 42 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 50 мм |
| Діаметр/ширина абажуру | 42 см |
| Додаткова інформація | З лампою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампи | 3 Вт |
| Матеріал | Сталь |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня |
| Стан | Нове |
| Стиль | Сучасний, гламур |
| Тип | Стельові |
| Колірна температура | 3000K |
| Цоколь | LED |
| Енергетичний клас | F |
Інформація для замовлення
- Ціна: 140 474 ₴


