
Потолочна світлодіодна лампа Shilo Listwa Yabu біла GU10 5528
20 594 ₴
- В наявності
- Код: 74326327
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лінійний потельний світильник Shilo Listwa Yabu модель 5528/Gu10/Bi у білому кольорі. Світильник обладнаний 5 джерелами світла з цоколем GU10. Виконаний з алюмінію. Розміри: довжина 100 см, висота 20 см, глибина 4 см. Сучасний дизайн підходить для різних інтер'єрних рішень. Тип кріплення: потельний монтаж.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип цоколя | GU10 |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Тип світильника | Стельовий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 20 см |
| Довжина | 100 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип кріплення | Стельовий |
| Глибина | 4 мм |
| Довжина: | 100 мм |
| Кількість джерел світла | 5 джерел |
| Максимальна потужність лампи | 40 Вт |
| Матеріал | Алюміній |
| Мoдель | Yabu 5528 |
| Поміщення | Офіс, Кухня, Вітальня, Спальня |
| Виробник | Shilo |
| Тип | Стельовий світильник |
| Цоколь | GU10 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 594 ₴


