
Світильник Shilo Yabu LED стельовий білий GU10
26 433 ₴
- В наявності
- Код: 74326330
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Shilo Listwa Yabu 5529 Gu10 Білий. Люстри є ключовим елементом в оформленні інтер'єрів, впливаючи на атмосферу та функціональність простору. Серед них виділяються сучасні світильники, які поєднують елегантний дизайн з високою світловою ефективністю. Одним з таких продуктів є Shilo Listwa Yabu 5529 Gu10 Білий, ідеально вписується в естетику сучасних інтер'єрів. Світлова ефективність. Люстра. Shilo Listwa Yabu 5529 забезпечує відмінне освітлення завдяки семи джерелам світла. Кожне з них може бути оснащене лампами потужністю до 40W, що дає.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип цоколя | GU10 |
| Тип світильника | Стельовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 70 мм |
| Глибина | 4 мм |
| Діаметр/ширина абажуру | 220 см |
| Клас енергоспоживання | A |
| Кількість джерел світла | 7 джерел |
| Максимальна потужність лампи | 40 Вт |
| Матеріал | Метал |
| Мoдель | Yabu |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс |
| Виробник | Shilo |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Стельовий світильник |
| Цоколь | GU10 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 26 433 ₴


