
Лінійний світильник Shilo Yabu 5527 GU10 чорний
14 717 ₴
- В наявності
- Код: 74326349
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Shilo Listwa Yabu 5527 Gu10 Czarny. Люстри відіграють ключову роль в освітленні інтер'єрів, забезпечуючи світло, яке необхідне для повсякденних справ. Вони є не лише функціональним елементом обладнання, але й важливим декоративним елементом, який може суттєво вплинути на вигляд і атмосферу приміщення. Серед них виділяється Shilo Listwa Yabu 5527 Gu10 Czarny, яка поєднує в собі сучасний дизайн з високою функціональністю. Параметри світла та ефективність. Shilo Listwa Yabu 5527 оснащена трьома джерелами світла, що дозволяє на рівномірне освітлення.
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 200 см |
| Ширина | 100 см |
| Основні атрибути | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Тип цоколя | GU10 |
| Тип світильника | Стельовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 4 мм |
| Кількість джерел світла | 3 джерела |
| Матеріал | Алюміній |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс, Кухня, Вітальня, Спальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Світильники |
| Цоколь | GU10 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 717 ₴


