
Плафон Azzardo Costa біла Led 12W 1020Lm 3000K Az2856
5 098 ₴
- В наявності
- Код: 74326544
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Azzardo Costa White Led 12W 1020Lm 3000K Az2856 Сучасний стиль багатофункціональний, ергономічний, економний у формах, але при цьому завжди модний. Якщо ви шукаєте лампу до нього, ми представляємо вам продукт COSTA від AZzardo. Легкий алюмінієвий світильник не викличе жодних проблем при установці і чудово прослужить довгі роки. Освітлення з інтегрованою світлодіодною технологією означає високу ефективність освітлення, довговічність і надзвичайно сучасний дизайн. Герметичність IP20 означає, що виріб стійкий до дрібних забруднень (наприклад, пилу), тому його можна безпечно встановлювати в більшості кімнат будинку. У цьому випадку вам не доведеться турбуватися про придбання джерел світла, оскільки вони входять в комплект. Використання світлодіодного модуля забезпечує значну економію електроенергії та значно збільшує довговічність освітлення. Можливість змінювати положення джерела освітлення сподобається кожному, хто хоче швидко адаптувати лампи до своїх потреб. Технічні дані Внутрішнє освітлення: ПОВЕРХНЕВИЙ МОНТАЖ Діаметр (см): 8,5 Зріст (см): 10 Гніздо для лампочки: ІНТЕГРОВАНИЙ LED Потужність світла (lm): 1020 Колір світла (К): 3000 Потужність (Вт): 12 Світлодіодна лампа: ТАК Кількість джерел світла: 1 Живлення: 230 В Клас захисту: IP20 Колір абажура/абажура: БІЛИЙ Колір рами/кріплення: БІЛИЙ Матеріал: АЛЮМІНІЙ Регулювання висоти/довжини: НІ Рухоме джерело світла: ТАК Діммер: НІ/НЕ ПРАЦЮЄ З ДІММЕРОМ Стиль: МОДЕРН Застосування: КОРИДОР
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Azzardo |
| Колір | Білий |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Розміри | |
| Висота | 10 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина | 100 мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 10 |
| Додаткова інформація | Z żarówką w zestawie |
| Джерело живлення | Sieciowe |
| Клас енергоспоживання | E |
| Кількість джерел світла | 1 źródło |
| Кімната | Sypialnia |
| Максимальна потужність лампи | 12W Вт |
| Марка | Azzardo |
| Матеріал | Metal |
| Нитка | LED |
| Стан | Нове |
| Стиль | Nowoczesny |
| Тип | Plafony |
| Колірна температура | 3000K, 3300K |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 098 ₴



