
Люстра Altavola New York Loft No 1 Co5 прозора La034/Co5 La034Co5
17 770 ₴
- В наявності
- Код: 74466786
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Індустріальний стиль останнім часом є домінуючою тенденцією в оформленні домашніх просторів. Також творці освітлення вирішують створювати форми, що відповідають зазначеній естетиці. Пропонований в магазині =mlamp.pl= підвіс з колекції NEW YORK, чудово поєднується з приміщеннями з суворим характером. П'ять конусоподібних абажурів, закріплених на круглій стельовій плиті, розміщені на різних висотах. Обробка латунню надає каскаду елегантності. Таку ефектну ілюмінацію варто розмістити в вітальні, їдальні та кухні з великою корисною площею. Презентована лампа має.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал каркасу | латунь |
| Стан | Новий |
| Тип світильника | Стельовий |
| Колір | Прозорий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 150 мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 43 |
| Додаткова інформація | З лампою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 5 джерел |
| Мoдель | New York Loft |
| Максимальна потужність лампи | 40W Вт |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Столова, Кухня |
| Стиль | Лофт |
| Тип | Люстри |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 43 мм |
| Енергетичний клас | D |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 770 ₴

