
Стельовий світильник Kaja Raven K 8004 6 40 см коричневий
8 101 ₴
- В наявності
- Код: 74468587
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підвісний світильник Kaja Raven K 8004 6 40 см Brown 3849 – функціональне та стильне рішення для освітлення різних приміщень. Оснащений шістьма джерелами світла з різьбою E27, кожен розрахований на максимальну потужність 40 Вт, що забезпечує потужне та рівномірне освітлення навіть великих кімнат. Сумісний з традиційними та енергозберігаючими світлодіодними лампочками. Корпус виготовлений з металу та скла, відрізняється міцністю та довговічністю. Розміри: ширина 40 см, глибина 40 см, висота 127 см. Довжина підвіски регулюється, дозволяючи адаптувати світильник під індивідуальні потреби. Клас енергоспоживання А гарантує економічність у використанні та екологічність. Прозорі скляні абажури створюють сучасний скандинавський дизайн із елементами лофту, ідеально поєднуються з коричневим кольором. Підходить для вітальні, спальні, кухні, коридору, сходів, ванної кімнати, офісу, ресторанів та кафе. Доставка зі складу 5-10 днів.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kaja |
| Стан | Новий |
| Колір | Коричневий |
| Тип світильника | Стельовий |
| Тип цоколя | E27 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 127 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина | 40 мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 40 |
| Джерело живлення | Sieciowe |
| Клас енергоспоживання | A |
| Кількість джерел світла | 6 źródeł |
| Кімната | Biuro, Korytarz/schody, Kuchnia, Salon, Sypialnia, Łazienka |
| Максимальна потужність лампи | 40W Вт |
| Марка | Kaja |
| Матеріал | Metal |
| Нитка | E27 |
| Стиль | Skandynawski |
| Країна відповідального суб'єкта | Polska |
| Країна-виробник | Polska |
| Тип | Lampy wiszące i zwisy |
| Ширина | 40 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 101 ₴

