
Лампа підвісна Ideal Lux Opera SP4 182179
23 728 ₴
- В наявності
- Код: 74473373
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Ideal lux Opera Sp4 182179. Люстри є ключовим елементом в кожному інтер'єрі, який не тільки освітлює простір, але й надає характеру приміщенню. В залежності від стилю та функції, можуть використовуватися в різних кімнатах, від вітальні до спальні, від кухні до ванної. Однією з унікальних моделей на ринку є лампа. Ideal lux Opera Sp4 182179, яка поєднує в собі класичний дизайн з сучасними технологіями. Світлові параметри. Люстра. вирізняється високою світловою ефективністю, завдяки чотирьом джерелам світла з максимальною потужністю 60W кожне.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ideal Lux |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип світильника | Підвісний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 63 мм |
| Діаметр/ширина абажуру | 50 см |
| Кількість джерел світла | 4 джерела |
| Максимальна потужність лампочки | 60 Вт |
| Матеріал | Метал |
| Мoдель | Opera SP4 182179 |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня, Спальня |
| Стиль | Класичний |
| Тип | Підвісна лампа |
| Цоколь | E27 |
| Енергетичний клас | G |
Інформація для замовлення
- Ціна: 23 728 ₴

