
Підвісна лампа Ideal Lux Folk Sp1 D50 Corten
18 773 ₴
- В наявності
- Код: 74474036
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Ideal Lux Folk Sp1 D50 Corten 174228. Люстри відіграють ключову роль в освітленні наших інтер'єрів. Це не лише джерело світла, але й декоративний елемент, який може надати характеру кожному приміщенню. У різних просторах, таких як вітальня, кухня чи спальня, правильно підібрана люстра може створити неповторну атмосферу і внести в інтер'єр особливий настрій. Потужність і ефективність освітлення. це підвісна лампа, яка чудово підійде для різних приміщень. оснащена одним джерелом світла о.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ideal Lux |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Цоколь | E27 |
| Стан | Нове |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 150 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр/ширина абажуру | 50 см |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 60 Вт |
| Матеріал | Сталь |
| Мoдель | Folk Sp1 D50 Corten |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Кухня, Вітальня, Спальня |
| Стиль | Класичний |
| Тип | Підвісна лампа |
| Енергетичний клас | G |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 773 ₴

