
Люстра Ideal Lux Gioconda Sp12 E14 золота 164960
93 587 ₴
- В наявності
- Код: 74474045
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Ideal Lux Люстра Gioconda Sp12 E14 Золотий 164960. це елегантний освітлювальний елемент, який чудово вписується в класичний стиль оформлення інтер'єрів. Його. золота кольорова гама. та. високоякісний метал. роблять його центральною точкою кожного приміщення, надаючи йому. розкішного характеру. Ця люстра не тільки забезпечує світло, але й створює атмосферу, надаючи простору унікальний характер. Енергоефективність та енергозбереження. В епоху зростаючої екологічної свідомості, вибір стельових світильників, сумісних.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ideal Lux |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Стан | Новий |
| Тип світильника | Стельовий |
| Тип цоколя | E14 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 164 мм |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампи | 40W Вт |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня, Спальня |
| Стиль | Класичний |
| Тип | Люстри |
| Колір | Золотий |
| Цоколь | E14 |
| Ширина | 90 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 93 587 ₴

