
Підвісна лампа Step Into Design Sticks чорна St100110Black
35 721 ₴
- В наявності
- Код: 74474216
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Step Into Design Sticks Czarna St 1001 10 Black. Люстри є ключовим елементом інтер'єру, який не тільки забезпечує належне освітлення, але й підкреслює характер приміщення. Завдяки своїй різноманітності, люстри можуть використовуватися в різних кімнатах, таких як вітальня, спальня, кухня чи їдальня. Одним з унікальних продуктів у цій категорії є. Технічна специфікація. Ця дизайнерська підвісна лампа вирізняється своїми технічними параметрами. Кількість джерел світла становить 10, що забезпечує.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Тип світильника | Підвісний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 70 мм |
| Глибина | 107 мм |
| Діаметр/ширина абажуру | 100 см |
| Кількість джерел світла | 10 джерел |
| Максимальна потужність лампочки | 20 Вт |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс, Столова, Кухня, Вітальня, Спальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 107 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 35 721 ₴


