
Elstead Lighting Підвісний світильник Elstead Anemome
16 528 ₴
- В наявності
- Код: 74475641
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Лампи Flambeau - це дизайнерське освітлення. Виробник Flambeau головним чином зосереджується на настільних та підлогових лампах, однак у пропозиції цього виробника також знайдемо люстри та підвісні лампи. Flambeau Anemome FB-ANEMONE-P-B підвісна лампа 1x60W/E27. Клас енергоефективності: A-G. Глибина: 29. Висота: 63. Назва родини: Anemome. Ширина: 17. Довжина [см]: 42,4-133,9. Індекс виробника: FB-ANEMONE-P-B. Тип: Підвісні лампи. Стиль: Гламур, Сучасний. Призначення: Внутрішнє. Потужність: 60W. Працює з LED: Так. Колір: Кремовий, Сірий. Матеріал виготовлення: Сталь. Кількість джерел.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Elstead Lighting |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Матеріал каркасу | сталь |
| Тип світильника | Підвісний |
| Тип цоколя | E27 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 63 мм |
| Глибина | 29 мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 17 |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Матеріал | Сталь |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Ширина | 17 мм |
| Енергетичний клас | A |
| Матеріал каркаса | сталь |
| Основні | |
| Цоколь | E27 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 528 ₴

