
Elstead Lighting Світильник світильник Lighting Elstead Paulson FE-PAULSON-F-S
18 641 ₴
- В наявності
- Код: 74475686
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Освітлення Elstead Paulson Fe/Paulson/F/S Plafon Fepaulsonfs Стельові світильники є надзвичайно важливим елементом освітлення інтер'єру, який надає йому потрібну атмосферу та функціональність. Залежно від стилю і потреб, вони можуть виконувати різні функції в різних приміщеннях, від вітальні до ванної кімнати. Стельовий світильник Lighting Elstead Paulson — рішення для тих, хто шукає елегантне та сучасне освітлення. Ефективність освітлення Цей стельовий світильник забезпечує високу ефективність освітлення завдяки трьом джерелам світла. Кожен з них має потужність 3,5 Вт, що дозволяє рівномірно та ефективно освітлювати простір. Кількість джерел світла – три, а тип лампочок – енергозберігаючі світлодіоди з колірною температурою 3000K. Ця конфігурація забезпечує тепле, затишне світло, для створення комфортної атмосфери. Технічні характеристики Стельовий світильник Elstead Paulson має такі розміри: висота 15,9 см, ширина 28 см і глибина 39 см. Абажур також має діаметр 28 см. Цей виріб виготовлено з міцної сталі та має елегантне хромоване покриття. Це надає йому не тільки сучасний вигляд, але й велику довговічність. Енергозбереження Завдяки використанню світлодіодних лампочок потужністю 3,5 Вт кожна та класу енергоспоживання А стельовий світильник надзвичайно енергозберігаючий. Це робить його чудовим вибором для людей, які піклуються про довкілля та хочуть зменшити свої рахунки за електроенергію. Функціональність і адаптивність Ця лампа має кілька функціональних особливостей, які роблять її унікальною: Стильний дизайн і універсальність використання Стельовий світильник Elstead Paulson Lighting ідеально вписується в сучасний інтер'єр завдяки своєму елегантному зовнішньому вигляду. Хромоване покриття та скляні абажури, виготовлені з одинарних скляних стрижнів, надають йому унікального характеру. Ідеально підходить для таких приміщень, як ванна кімната, вітальня чи спальня. Сумісність фреймів Цей продукт підтримує лампи з різьбою G9. Завдяки цьому ви можете легко налаштувати існуючі лампи або придбати нові відповідно до ваших уподобань. Підсумок Стельовий світильник Elstead Paulson Lighting — вибір для людей, які цінують поєднання сучасного дизайну з високою функціональністю та енергозбереженням. Завдяки трьом світлодіодним джерелам світла та ретельному виконанню з високоякісних матеріалів цей світильник стане прикрасою будь-якого інтер'єру.?
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Elstead Lighting |
| Стан | Новий |
| Колірна температура | 3000K |
| Тип світильника | Стельовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 15.9 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина | 39 мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 28 |
| Додаткова інформація | Z żarówką w zestawie |
| Джерело живлення | Sieciowe |
| Клас енергоспоживання | A |
| Кількість джерел світла | 3 źródła |
| Кімната | Łazienka |
| Максимальна потужність лампи | 3,5W Вт |
| Марка | Elstead Lighting |
| Матеріал | Stal |
| Нитка | G9 |
| Стиль | Nowoczesny |
| Тип | Plafony |
| Колір | Srebrne |
| Ширина | 28 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 641 ₴

