
Стельовий плафон Shilo Downlight Koga 1153 GU10 білий 1153Gu10Bi
12 886 ₴
- В наявності
- Код: 74476538
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Shilo Downlight Koga 1153 Gu10 Білий. Люстри відіграють ключову роль в освітленні інтер'єрів, надаючи їм відповідного клімату та функціональності. Однією з видатних моделей у цій категорії є Shilo Downlight Koga 1153 Gu10 Білий, який поєднує сучасний дизайн з високою ефективністю освітлення, ідеально вписуючись у різноманітні інтер'єри. Ефективність освітлення. Люстра Shilo Downlight Koga 1153 Gu10 Білий була оснащена двома джерелами світла, що забезпечує рівномірне освітлення приміщення. Завдяки використанню ламп потужністю до 15W кожна,.
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 8 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип цоколя | GU10 |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 40 |
| Кількість джерел світла | 2 джерела |
| Максимальна потужність лампи | 15W Вт |
| Матеріал | Алюміній |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс, Кухня, Вітальня, Спальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Стельові |
| Цоколь | GU10 |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 886 ₴


