
Люстра Markslojd Hidden Gem 107416 підвісна 3 джерела E14
21 719 ₴
- В наявності
- Код: 74477260
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Люстра підвісна Markslojd Hidden Gem модель 107416. Світильник оснащений трьома джерелами світла з цоколем E14. Максимальна потужність лампочки 40 Вт. Розміри: ширина 42 см, глибина 40 см, висота 40 см. Доступна у фіолетовому кольорі. Матеріал абажура виконаний з кришталю. Люстра призначена для стельового монтажу.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Markslojd |
| Кількість джерел світла | 3 |
| Стан | Новий |
| Тип світильника | Підвісний |
| Тип цоколя | E14 |
| Колір | Фіолетовий |
| Колір плафона | Фіолетовий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал каркасу | кришталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 40 мм |
| Довжина: | 40 мм |
| Матеріал плафона, підвісок | Хрустаь |
| Мoдель | Hidden Gem 107416 |
| Потужність | 40 |
| Тип | Люстра |
| Ширина | 42 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 21 719 ₴

