
Світильник стельовий Maytoni Dallas 12х28W 60х20см золотий
23 772 ₴
- В наявності
- Код: 74477309
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стельовий світильник Maytoni Dallas Gold — елегантне рішення для освітлення житлових та громадських приміщень. Прилад оснащений 12 джерелами світла з максимальною потужністю 28 Вт кожен, забезпечуючи якісне освітлення у приміщеннях будь-якого розміру. Світильник сумісний зі світлодіодними лампочками, що робить його енергоефективним з класом енергоспоживання А та гарантує мінімальні витрати на електроенергію при збереженні високого рівня освітленості. Конструкція виготовлена з високоякісного скла із золотистим кольором і відбиваючим дзеркальним покриттям абажурів, що створює ефектний світловий ефект. Розміри: ширина 60 см, висота 20 см — ідеальні для спальні, вітальні чи їдальні. Універсальний дизайн успішно доповнить інтер'єри у класичному, гламурному та сучасному стилях. Завдяки надійному виконанню та довговічності світлодіодної технології світильник послужить тривалий період. Доставка зі складу 5-10 днів.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Maytoni |
| Стан | Новий |
| Колір | Золотистий |
| Тип світильника | Стельовий |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Матеріал каркасу | скло |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 20 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 60 |
| Джерело живлення | Sieciowe |
| Клас енергоспоживання | A |
| Кількість джерел світла | 12 źródeł |
| Кімната | Sypialnia |
| Мoдель | DALLAS |
| Максимальна потужність лампи | 28W Вт |
| Марка | Maytoni |
| Матеріал | Szkło |
| Нитка | G9 |
| Стиль | Nowoczesny, Klasyczny, Glamour |
| Тип | Plafony |
| Ширина | 60 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 23 772 ₴

