
Підвісна лампа Jupiter Tim 48см чорна 5 джерел E14
10 541 ₴
- В наявності
- Код: 74481352
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Jupiter Tim 1737 48Cm Чорний 8287. Люстри відіграють ключову роль в освітленні інтер'єрів, надаючи їм характер і стиль. Правильно підібрана люстра може стати не лише функціональним джерелом світла, але й важливим елементом декору. Різноманітність доступних люстр дозволяє їх універсальне використання в різних приміщеннях, таких як вітальня, спальня чи кухня. Пропонуємо. Jupiter Tim 1737. – елегантну підвісну лампу, яка чудово вписується як в традиційні, так і в сучасні інтер'єри. Унікальні світлові параметри. Підвісна лампа.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jupiter |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Цоколь | E14 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 60 мм |
| Кількість джерел світла | 5 джерел |
| Максимальна потужність лампочки | 40 Вт |
| Матеріал корпусу | Нікельований |
| Мoдель | Tim 1737 |
| Поміщення | Спальня |
| Стиль | Сучасний, Традиційний |
| Тип | Підвісна лампа |
| Ширина | 48 мм |
| Основні атрибути | |
| Стан | Нове |
| Тип світильника | Підвісний |
| Тип цоколя | E14 |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 541 ₴

