
Підвісний світильник Jupiter Santa 58см мідь 8296
10 541 ₴
- В наявності
- Код: 74481358
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Jupiter Santa 1720 58Cm латунь 8296. Люстри відіграють ключову роль в освітленні інтер'єрів, пропонуючи не лише функціональність, але й естетичний вигляд. Вони є ідеальним рішенням як для сучасних, так і класичних просторів. Завдяки різноманітним візерункам і стилям, ці лампи можуть бути використані в різних приміщеннях, таких як вітальня, спальня чи кухня, додаючи при цьому унікального характеру і атмосфери. Потужність і ефективність освітлення. Jupiter Santa 1720. це люстра, яка вирізняється своєю високою якістю виконання та ефективністю освітлення.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Jupiter |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Матеріал каркасу | латунь |
| Тип світильника | Підвісний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 60 мм |
| Глибина | 58 мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 58 |
| Кількість джерел світла | 5 джерел |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Спальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | E14 |
| Ширина | 58 мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 541 ₴




