
Підвісний світильник Jupiter Melody 52см нікель 8362
12 917 ₴
- В наявності
- Код: 74481435
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Jupiter Melody 1616 52Cm Nikiel 8362. Люстри є невід'ємним елементом кожного інтер'єру, який потребує відповідного освітлення. Незалежно від того, чи йдеться про вітальню, спальню, кухню чи ванну, люстра відіграє ключову роль у забезпеченні комфорту та функціональності простору. Саме вони створюють атмосферу і додають характеру кожному приміщенню. Параметри освітлення. це люстра, яка має. 6 джерел світла., що дозволяє на рівномірне і ефективне освітлення приміщення. Кожне з цих джерел може обслуговувати.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Jupiter |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Тип світильника | Підвісний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 88 мм |
| Глибина | 52 мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 52 |
| Кількість джерел світла | 6 джерел |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Спальня |
| Стиль | Гламур |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | E14 |
| Ширина | 52 мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 917 ₴


