
Elstead Lighting Люстра Elstead Vintner FE/Vintner3
15 362 ₴
- В наявності
- Код: 74500680
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Освітлення Elstead Vintner Fe/Vintner3 Люстра Fevintner3. Стельові світильники є ключовим елементом кожного інтер'єру, що впливає на атмосферу і функціональність простору. Вибір відповідного стельового світильника може значно покращити якість освітлення у вашому домі, незалежно від того, чи це вітальня, спальня, кухня чи ванна кімната. це відмінний вибір для людей, які цінують сучасний дизайн, поєднаний з функціональністю. Ефективність і параметри світла. Ця люстра пропонує потужне і ефективне освітлення завдяки трьом джерелам світла. Кожне з.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Elstead Lighting |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Тип світильника | Стельовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 45 мм |
| Глибина | 48 мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 22 |
| Кількість джерел світла | 3 джерела |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Люстри |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 22 мм |
| Енергетичний клас | G |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 362 ₴

