
Стельовий світильник Italux Amily Mdm 3974/4 Bk Mdm39744Bk
8 261 ₴
- В наявності
- Код: 74501473
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Підвісний світильник Italux Amily MDM-3974/4 BK Підвісна лампа Italux AMILY MDM-3974/4 BK Дані про продукт Розміри ➕ Довжина - 44 см ➕ Ширина - 44 см ➕ Висота - 28 см ➕ Діаметр - 40,5 см ➕ Розмір абажура - 28 см Світло ➕ Цоколь лампи - G9 ➕ Кількість джерел світла - 4 ➕ Тип джерела світла - класичні або світлодіодні лампочки ➕ Лампочка в комплекті - ні ➕ Інтегрований світлодіод - ні ➕ Потужність - 25 Вт ➕ Напруга - 220-240В ➕ З можливістю затемнення - так (залежно від лампочок) Загальні ➕ Колекція - Amily ➕ Тип - підвісний світильник ➕ Колір - чорний ➕ Колір абажура - білий ➕ Матеріал - сталь | скло ➕ Клас герметичності - IP20 ➕ Код товару - 27eba690 ➕ Код - ITALUX MDM-3974/4 BK Інше ➕ Гарантія - 2 роки ➕ Сертифікати - CE Italux Italux – це компанія з понад 25-річним досвідом роботи в галузі освітлення. Пропозиція продукції є результатом великої уваги до якості та, водночас, безкомпромісно привабливої ціни. Ключовим елементом виробництва є контроль якості, тому на світильники з вбудованим світлодіодом діє гарантійний термін до 5 років. Пропозиція включає широкий асортимент світильників, які ідеально впишуться в будь-яку обрану атмосферу інтер'єру. Колекції та дизайни враховують останні тенденції освітлення та тенденції світового дизайну. Вибір із тисяч продуктів, що відрізняються за стилем, функціями та технологіями, дозволяє доповнити будь-який інтер’єр. Купуючи лампочки для вибраної лампи або освітлення з вбудованим світлодіодом, пам’ятайте, що вони мають різні кольори світла. Колір світла змінює сприйняття даного інтер'єру і впливає на наше самопочуття. Більш теплий колір призначений для місць відпочинку та релаксації, а більш холодний колір стимулює до дії та роботи. Додаткова інформація щодо параметрів аукціону Ми докладаємо всіх зусиль, щоб інформація, яка міститься на наших аукціонах, була достовірною та не вводила в оману, тому, аналізуючи параметри товару, дотримуйтесь інформації, що міститься в описі аукціону, а не параметрів, розміщених безпосередньо під фотографіями (Параметри розділ). Дані, які там містяться, походять із каталогу продукції Allegro (виробництво), і ми не маємо впливу на їх правильність, оскільки ними керує Allegro. Додаткова інформація щодо назви аукціону Назви аукціону, які ми створюємо, розміщуються праворуч від пропозиції (над ціною). Ми намагаємося забезпечити, щоб вони містили найважливішу інформацію про товар – назву, колір, форму чи іншу особливість, яка відрізняє продукт від інших подібних. Одразу над фотографіями є друга назва пропозиції, створена Allegro автоматично на основі параметрів товару. Він часто містить оманливу та неправдиву інформацію, на яку, на жаль, ми не маємо впливу. Під час користування сервісом у мобільному додатку видно лише назву, створену Allegro, тому перед прийняттям рішення про покупку варто уважно ознайомитись з описом та параметрами аукціону, наданими Продавцем. ID: 0e58538ad195cea474cbcbe2c3687e1c486bf2a3
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ITALUX |
| Стан | Новий |
| Тип світильника | Стельовий |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Матеріал каркасу | сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 28 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина | 44 мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 44 |
| Додаткова інформація | Z żarówką w zestawie |
| Джерело живлення | Sieciowe |
| Клас енергоспоживання | A |
| Кількість джерел світла | 4 źródła |
| Кімната | Korytarz/schody, Kuchnia, Salon, Sypialnia |
| Максимальна потужність лампи | 25W Вт |
| Марка | Italux |
| Матеріал | Metal |
| Нитка | G9 |
| Стиль | Nowoczesny |
| Тип | Lampy wiszące i zwisy |
| Колір | Czarne |
| Ширина | 44 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 261 ₴





