
Підвісний світильник Italux Daren Mdm 3936/3 чорний Mdm39363Bk
9 027 ₴
- В наявності
- Код: 74501513
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Italux Daren Mdm 3936/3 Bk Mdm39363Bk Ви є власником будинку в індустріальному стилі і шукаєте для нього відповідне освітлення? Лампа в лофтовому стилі Italux Daren без проблем задовольнить всі ваші потреби. Ця лампа є цікавим доповненням для спальні. Основні характеристики, які має лампа з металу, це міцність конструкції та велика витривалість. Бра та стельові лампи з невеликими абажурами - особливо в них використовуються лампочки типу G9. Бажаючи з першої миті насолоджуватися ідеально підібраним освітленням, варто знати його специфікацію. Однією з них буде.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ITALUX |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип світильника | Підвісний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 43 мм |
| Глибина | 43 мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 45 |
| Кількість джерел світла | 3 джерела |
| Мoдель | Daren |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Столова, Коридор/листниця, Кухня, Вітальня, Спальня, Дитяча |
| Стиль | Класичний, Індустріальний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 45 мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 027 ₴


