
Підвісна лампа Italux Roxane MDM-4045-6 чорна 6 джерел світла
11 702 ₴
- В наявності
- Код: 74501530
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підвісна лампа Italux Roxane MDM-4045-6 BK+SG — це сучасний світильник з 6 джерелами світла. Модель виконана в чорному кольорі з індустріальним дизайном. Обладнана різьбою E27 для стандартних ламп розжарювання. Розміри світильника: висота 102 см, ширина 62 см, глибина 68 см, діаметр плафона 55 см. Лампа призначена для підвішування до стелі та створює функціональне освітлення для різних приміщень.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ITALUX |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип лампи | Розжарювання |
| Цоколь | E27 |
| Тип цоколя | Різьба |
| Стан | Нове |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 102 мм |
| Ширина | 62 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 68 мм |
| Діаметр плафона | 55 |
| Кількість джерел світла | 6 джерел |
| Максимальна потужність лампи | 40 Вт |
| Мoдель | MDM-4045-6 |
| Поміщення | Коридор/лестниця, Кухня, Вітальня, Спальня, Ванна |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісна лампа |
| Тип різі | E27 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 702 ₴




