
Підвісний світильник Italux Giulia 5304 880Rp Bk 3
26 153 ₴
- В наявності
- Код: 74501553
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Italux Giulia 5304 880Rp Bk 3. В сучасному світі освітлення інтер'єрів відіграє ключову роль у формуванні атмосфери та дизайну наших домівок. Люстри є не лише функціональним елементом обладнання, але й важливим декоративним акцентом, який може повністю змінити характер приміщення. Завдяки своїй універсальності вони можуть використовуватися в різних кімнатах, від вітальні до ванної. Одним з унікальних представників цієї категорії є Italux Giulia 5304 880Rp Bk 3, який є відмінним поєднанням сучасності та елегантності. Потужність та ефективність освітлення. Italux.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ITALUX |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Колірна температура | 3000K |
| Тип світильника | Підвісний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 9 мм |
| Глибина | 9 мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 80 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Мoдель | Giulia |
| Матеріал | Пластик |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Коридор, кухня, вітальня, спальня, ванна |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 80 мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 26 153 ₴





