
Плафон Ideal Lux Roma Pl6 000657
27 466 ₴
- В наявності
- Код: 74501567
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Ideal Lux Roma Pl6 000657. Люстри відіграють ключову роль в освітленні інтер'єрів, забезпечуючи не лише оптимальне світло, але й естетичний вигляд. Одним з найкращих виборів у цій категорії є плафон. Ideal Lux Roma Pl6 000657, який поєднує в собі сучасний дизайн з функціональністю. Це рішення для віталень, де потрібне ефективне і стильне освітлення. Світлова ефективність. Плафон. Ideal Lux Roma Pl6 000657 оснащений. 6 джерелами світла, що забезпечує відмінне освітлення навіть у великих приміщеннях. Лампа підтримує лампочки з максимальною.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ideal Lux |
| Колір | Сірий |
| Цоколь | G9 |
| Розміри | |
| Висота | 13 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 27 мм |
| Діаметр/ширина абажуру | 40 см |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 6 джерел |
| Мoдель | ROMA |
| Максимальна потужність лампи | 40 Вт |
| Матеріал | Сталь, Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня |
| Стан | Нове |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Стельові |
| Енергетичний клас | D |
Інформація для замовлення
- Ціна: 27 466 ₴

