
Підвісна лампа Azzardo Izza 8 Smoky 8 джерел E14 чорна
24 631 ₴
- В наявності
- Код: 74503244
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підвісна лампа Azzardo Izza 8 Smoky Az2940 — сучасна люстра з 8 джерелами світла. Модель виконана у чорному кольорі з димчастими скляними абажурами. Розміри: висота 21 см, ширина 51 см, глибина 51 см. Корпус з металу. Цоколь E14 для стандартних лампочок. Максимальна потужність лампочки 40 Вт. Енергетичний клас A. Світильник має сучасний дизайн та підходить для стильного оформлення інтер'єру. Доступні варіанти з чорним та срібним кольором корпусу.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Azzardo |
| Кількість джерел світла | 8 |
| Стан | Новий |
| Тип цоколя | E14 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип світильника | Підвісний |
| Колір | Чорний |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 21 мм |
| Довжина: | 51 мм |
| Максимальна потужність лампочки | 40 Вт |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мoдель | Az2940 |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісний світильник |
| Тип плафонів | Димчасте скло |
| Ширина | 51 мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 24 631 ₴




