
Підвісна лампа Ideal Lux Opera SP6 068299
30 497 ₴
- В наявності
- Код: 74686264
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Ideal Lux Opera Sp6 068299. Люстри є ключовим елементом освітлення кожного інтер'єру. Правильно підібрані можуть підкреслити характер приміщення, надаючи йому унікальну атмосферу і стиль. Одним з унікальних продуктів у цій категорії є Ideal Lux Opera Sp6 068299, який вирізняється сучасним дизайном і високою функціональністю. Потужність і ефективність освітлення. Одним з найважливіших аспектів кожної люстри є її здатність до ефективного освітлення простору. Ideal Lux Opera Sp6 068299 оснащена 6 джерелами світла, які можуть живитися лампочками о.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ideal Lux |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Цоколь | E27 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 90 мм |
| Кількість джерел світла | 6 джерел |
| Максимальна потужність лампочки | 60 Вт |
| Матеріал | Метал |
| Мoдель | OPERA |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня, Спальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісна лампа |
| Ширина | 71 мм |
| Енергетичний клас | G |
| Основні атрибути | |
| Стан | Нове |
| Тип світильника | Підвісний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 120 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 30 497 ₴

