
Торшер зі змінною лампою абажуром (плафоном) Ideal Lux Colonna Pt4 177205 (1000091230)
16 149 ₴
- В наявності
- Код: 74731738
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Торшер Colonna чорний (177205) Ідеал Люкс Торшер Colonna від Ideal Lux відрізняється надзвичайно модним і стильним дизайном. освітлення для класичних і модерністських інтер'єрів. Світильник рекомендований для вітальні, спальні та скрізь, де необхідно використовувати якісне освітлення. Ø 35 x В 181 см. Параметри:
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ideal Lux |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 181 мм |
| Ширина | 35 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 35 |
| Додаткова інформація | Żarówki w zestawie |
| Джерело живлення | Sieciowe |
| Кімната | Sypialnia |
| Максимальна потужність лампи | 15W Вт |
| Марка | Ideal Lux |
| Нитка | GX53 |
| Стиль | Klasyczny |
| Тип | Klasyczne |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 149 ₴

