
Торшер Ideal Lux Nordik PT1 161716
17 410 ₴
- В наявності
- Код: 74733073
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Торшер Ideal Lux Nordik PT1 (161716) - освітлювальний прилад від італійського виробника, відомого своєю найвищою якістю виготовлення та матеріалів. Традиційний дизайн поєднується з новітніми технологіями, що дозволяє світильнику органічно вписатися в інтер'єр вітальні, спальні або ванної кімнати. Модель обладнана вбудованим світлодіодним модулем або адаптована для роботи зі світлодіодним джерелом світла. Це дає змогу вибрати потрібну потужність та кольорову температуру лампочки. При необхідності джерело світла легко замінюється без ремонту самого світильника. Товар поставляється в оригінальній упаковці з інструкцією та необхідними сертифікатами. Доставка зі складу здійснюється протягом 5-10 днів. Наш магазин спеціалізується на продажу світильників з 2010 року, керуючись принципами споживчої етики та прагнучи розв'язувати будь-які питання на користь клієнта.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ideal Lux |
| Стан | Новий |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 162 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 40 |
| Джерело живлення | Sieciowe |
| Клас енергоспоживання | G |
| Кімната | Sypialnia |
| Максимальна потужність лампи | 60W Вт |
| Марка | Ideal Lux |
| Нитка | E27 |
| Стиль | Nowoczesny |
| Тип | Ledowe |
| Колір | Czarne |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 410 ₴

