
Класичний торшер ENDON Rome R7S + G9 ROME-CH
10 882 ₴
- В наявності
- Код: 74736888
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. ENDON Лампа настільна ROME R7S + G9 ROME-CH. це елегантний елемент освітлення, який чудово вписується в різноманітні інтер'єри. Завдяки своєму класичному дизайну, ця лампа не тільки виконує практичну функцію, але й є стильним доповненням до будь-якого салону. Її сучасний підхід до традиційного дизайну робить її ідеальним вибором для тих, хто цінує як естетику, так і функціональність. Тип і матеріал лампи. У випадку цього моделі маємо справу з класичним рішенням. стоячим, яке поєднує в собі.
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 180 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип цоколя | R7S |
| Колір | Сріблястий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 26 мм |
| Кількість світлових точок | 2 |
| Максимальна потужність лампочки | 20W Вт |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня |
| Стиль | Класичний, Англійський |
| Тип | Класичні |
| Цоколь | G9 |
| Енергетичний клас | D |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 882 ₴

