
Торшер Argon Zakyntos Bis 3953 зі змінною лампою абажуром
34 324 ₴
- В наявності
- Код: 74738074
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Торшер Argon Zakyntos Bis 3953 зі змінною лампою та абажуром (плафоном). Модель призначена для підлогового освітлення та оснащена знімним абажуром, що дозволяє легко змінювати лампу та зовнішній вид освітлювального приладу відповідно до потреб та інтер'єру приміщення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Argon |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал каркасу | сталь |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 200 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 150 мм |
| Діаметр/ширина абажуру | 42 см |
| Кількість світлових точок | 1 |
| Максимальна потужність лампи | 15 Вт |
| Мoдель | Zakyntos Bis 3953 |
| Нитка | E27 |
| Тип | Торшер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 34 324 ₴

