
Світлодіодна люстра Paul Neuhaus Inigo 2-пункт 113,2 см
13 919 ₴
- В наявності
- Код: 74742670
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Paul Neuhaus 2 Punktowa Led Inigo D,113,2 Cm. Люстри є невід'ємним елементом оформлення інтер'єру, який впливає на атмосферу та функціональність приміщення. Серед них виділяється. Paul Neuhaus 2 Punktowa Led Inigo., яка завдяки своїй сучасній стилістиці та практичним рішенням чудово впишеться в різні інтер'єри. Люстри цього типу ідеально підходять як для вітальні, так і для спальні, забезпечуючи оптимальне освітлення та унікальний вигляд. Потужність та світлова ефективність. Модель. Paul Neuhaus Inigo. оснащена двома енергоефективними джерелами світла LED. Кожне з них може.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Paul Neuhaus |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр/ширина абажуру | 24.2 см |
| Довжина: | 113.2 мм |
| Кількість джерел світла | 2 джерела |
| Мoдель | Inigo |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня, Спальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Люстра |
| Тип джерел світла | Світлодіодні |
| Колірна температура | 2700K, 3000K, 3300K |
| Цоколь | LED |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 919 ₴

