
Підлоговий світильник Ideal Lux Sasso Pt1 D50 161778
14 478 ₴
- В наявності
- Код: 74744481
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Настільна лампа SASSO PT1 D50 161778 - Ideal Lux - Італійський виробник ламп найвищої якості. Рекомендуємо лампи IDEAL LUX всім, хто цінує найвищу якість виконання та матеріали. Традиційний італійський дизайн у поєднанні з найновішими технологіями - основні характеристики ламп IDEAL LUX. У пропозиції ламп IDEAL LUX можна знайти красиві кришталеві лампи, класичні та абажурні люстри, настільні лампи, а також серії садового освітлення: бра, підвісні, стоячі та ліхтарі. Чудові моделі ламп від Ideal Lux: Оригінальні лампи марки. Ideal Lux. це повна гарантія задоволення і.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ideal Lux |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 24.5 мм |
| Ширина | 41 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 32 мм |
| Живлення | Мережева |
| Стиль | Класичний, Традиційний |
| Тип | Класичні |
| Цоколь | E27 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 478 ₴

