
Настільна LED лампа Light Prestige Hat 3W 3000K Lp16611Fwh
12 400 ₴
- В наявності
- Код: 74744906
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Стійка підлогова лампа LED біла сучасна для вітальні 160см Light Prestige. Лампа підлогова біла - це ще одна престижна лампа з серії Hat - цього разу підлогова. Це подовжений, прямокутний, вертикальний стержень довжиною понад 160 см на маленькій основі. Зверху закінчується мінімалістичним абажуром у формі блюдця, що нагадує капелюх. Її неповторний шарм і дизайн - це вдалий вибір, якщо ви шукаєте освітлення для модерністської вітальні або приміщення, оформленого в скандинавському стилі. Підлогова лампа Hat є одиничним, люстрою з одним джерелом світла LED з теплою відтінком.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Light Prestige |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 150 мм |
| Ширина | 25 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 1 мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 25 |
| Додаткова інформація | Лампочки в комплекті |
| Кількість світлових точок | 1 |
| Мoдель | Hat |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс, Вітальня, Спальня |
| Стиль | Індустріальний |
| Тип | Світлодіодні |
| Цоколь | LED |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 400 ₴

