
Настінний світильник Maxlight Chicago Chrom T0030 (T0030M)
9 010 ₴
- В наявності
- Код: 75043714
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Настільна лампа CHICAGO T0030 - MaxLight Настільна лампа CHICAGO T0030 - MaxLight - Лампи MaxLight - це сучасне освітлення, яке привнесе чарівництво у ваш інтер'єр. Лампи MaxLight – це найвища якість виготовлення та цікаві дизайни освітлення, які були ретельно розроблені, щоб радувати око та виконувати свою функцію. Модерністичний дизайн і постійно нові зразки сучасних і кришталевих світильників. сучасний дизайн освітлення: Оригінальні лампи MaxLight - це повна гарантія задоволення та ідеальної обробки. MaxLight – ідеально підібране освітлення для дому, яке легко впишеться в інтер’єр вітальні, спальні чи ванної кімнати. Лампи MaxLight - гарантія високоякісного продукту за розумною ціною. логістичні рішення: Завдяки багаторічній співпраці з виробником MaxLight ми можемо надати логістичні рішення для наших клієнтів. Кожен світильник, який ми відправляємо, має оригінальну упаковку, інструкцію та необхідні сертифікати. Джерела світлодіодів: Пропоновані нашим магазином лампи MaxLight мають вбудований світлодіодний модуль або адаптовані для роботи зі світлодіодним джерелом світла. Завдяки цьому можна використовувати лампочку потрібної потужності і кольору. Цибулини цього типу широко поширені. Якщо лампочка вийшла з ладу, просто замініть джерело на нове, не замінюючи чи ремонтуючи лампу. У випадку інтегрованого джерела також можливе післягарантійне обслуговування. Виберіть хороший магазин: Ми продаємо освітлення онлайн з 2010 року. У своїй діяльності ми керуємось споживчою етикою, намагаємося вирішити кожну проблему чи скаргу на користь клієнта. Перевірте відгуки про нашу компанію на незалежних порталах формування думок. 5903351002196 Найбільший вибір ламп за найкращою ціною. Прямо від польського дистриб'ютора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maxlight |
| Стан | Новий |
| Тип | Настільна лампа |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 46 мм |
| Ширина | 32 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина | 36 мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 32 |
| Додаткова інформація | Z żarówką w zestawie |
| Джерело живлення | Sieciowe |
| Клас енергоспоживання | A |
| Кількість джерел світла | 1 źródło |
| Кімната | Salon |
| Максимальна потужність лампи | 100W Вт |
| Марка | Maxlight |
| Матеріал | Stal, Metal, Tkanina |
| Нитка | E27 |
| Стиль | Nowoczesny |
| Колір | Srebrne |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 010 ₴

