
Люстра Maxlight Puccini P0267 стельова
55 368 ₴
- В наявності
- Код: 75044249
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Лампа Maxlight Puccini Chrome P0267 Стельові світильники відіграють ключову роль в освітленні інтер'єру, додаючи стилю та функціональності. Вибір правильного світильника може істотно вплинути на атмосферу в кімнаті, тому варто звернути увагу на моделі, які поєднують в собі елегантність з високою ефективністю. Світильник Maxlight Puccini Chrome P0267 – зразок стельового світильника, який привертає увагу своїм розкішним зовнішнім виглядом і надійною функціональністю. Параметри освітлення Лампа Maxlight Puccini Chrome P0267 — стельовий світильник із вражаючою потужністю. Він підтримує цілих 18 лампочок максимальною потужністю 40 Вт кожна, що гарантує велику кількість приємного для очей світла. Це робить лампу ідеальною для освітлення як великих приміщень, так і невеликих приміщень, які потребують інтенсивного освітлення. Високий індекс світлового потоку робить лампу ідеальною для різноманітних застосувань. Технічні характеристики Лампа характеризується точним виконанням і високою які
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Maxlight |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип світильника | Стельовий |
| Колір | Сріблястий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 120 см |
| Ширина | 60 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 11 мм |
| Діаметр/ширина абажуру | 120 см |
| Клас енергоспоживання | A |
| Максимальна потужність лампи | 40 Вт |
| Мoдель | Puccini P0267 |
| Нитка | E14 |
| Стиль | Glamour |
| Тип | Люстра |
Інформація для замовлення
- Ціна: 55 368 ₴

