
Люстра Maxlight Puccini хром P0266 40 см 11xE14
35 986 ₴
- В наявності
- Код: 75044250
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Люстра Maxlight Puccini P0266 в хромовому виконанні є підвісним світильником у стилі glamour. Тип лампи: підвісна люстра. Конструкція оснащена 11 джерелами світла з цоколем E14. Розміри: ширина 40 см, глибина 110 см, висота 120 см. Живлення мережеве. Світильник відрізняється елегантним дизайном з кристалічними елементами, придатний для оформлення вітальні та їдалень.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Maxlight |
| Стан | Новий |
| Тип цоколя | E14 |
| Колір | Хром |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип світильника | Підвісний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 120 мм |
| Довжина: | 110 мм |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 40 Вт |
| Мoдель | Puccini P0266 |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Спальня |
| Стиль | Гламур |
| Тип | Люстра підвісна |
| Цоколь | E14 |
| Ширина | 40 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 35 986 ₴




