
Підвісна лампа Maxlight Spider біла P0270 P0270M
27 899 ₴
- В наявності
- Код: 75044252
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Maxlight Spider Біла P0270 (P0270M). Люстра. Maxlight Spider P0270. це відмінне поєднання сучасного дизайну та функціональності, що робить її ідеальним вибором для тих, хто шукає елегантне освітлення для свого інтер'єру. Пропонуючи не лише. освітлення., але й. декоративний акцент., ця модель вносить свіжість і стиль у кожну кімнату. Ключові характеристики лампи Maxlight Spider P0270. Лампа характеризується. енергоефективністю., що важливо для тих, хто дбає про навколишнє середовище та витрати на експлуатацію. Клас енергоефективності A. та.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maxlight |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 200 мм |
| Ширина | 114 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 33 мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 200 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | Інші |
| Мoдель | Spider |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня, Спальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Колірна температура | 3000K, 3300K |
| Цоколь | LED |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 27 899 ₴



