
Індукційна варильна поверхня Elica NIKOLATESLA ONE HP BL/A/83 80 см
133 477 ₴
- В наявності
- Код: 75135999
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Індукційна варильна поверхня Elica NIKOLATESLA ONE HP BL/A/83 з інтегрованою витяжкою. Ширина 83 см, глибина 51 см. Потужність 7,4 кВт. Чотири індукційні зони нагріву (185x220 мм) потужністю 2,1-3,7 кВ кожна, дві зони мосту. Сенсорне управління Direct Slider 9S+B. Напруга живлення 220-240 В / 380 В, частота 50-60 Гц. Вбудована витяжка продуктивністю 640 м³/год, швидкість захоплення 5,1 м/с, рівень шуму 34-60 дБ. Чорне покриття. Функції: таймер, захист від дітей, Stop&Go, автоматичне визначення посуду, режим Comfort Silence, виявлення посуду, пауза. Розширювані зони нагріву. Функція перезавантаження ReStart. Повністю вбудована модель для залежної встановлення.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Elica |
| Стан | Новий |
| Тип | Індукційна |
| Тип управління | Сенсорне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Захист від дітей | Так |
| Таймер | Так |
| Конфорки | |
| Кількість індукційних конфорок | 4 |
| Габаритні розміри варильної поверхні | |
| Глибина | 510 мм |
| Висота | 21 мм |
| Ширина | 830 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоматичне визначення посуду | Да |
| Витяжка вбудована | Да |
| Діаметр випуску витяжки | 222x89 |
| Зони мостом | 2 |
| Мoдель | NIKOLATESLA ONE HP BL/A/83 |
| Потужність зон нагрівання | 2.1-3.7 |
| Напруга живлення | 220-240 / 380 |
| Виявлення посуду | Да |
| Пола вогнетривкіше | Да |
| Споживання витяжки | 175 |
| Споживана потужність | 7400 |
| Продуктивність витяжки | 640 |
| Розміри зони нагрівання | 185x220 |
| Режим Comfort Silence | Да |
| Швидкість захоплення витяжки | 5.1 |
| Типу керування Direct Slider | 9S+B |
| Рівень шуму | 34-60 дБ |
| Функція ReStart | Да |
| Функція Stop&Go | Да |
| Функція паузи | Да |
| Частота | 50-60 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 133 477 ₴










