
Настінний світильник Azzardo Clover Oval White LED 12W матовий
6 362 ₴
- В наявності
- Код: 75223213
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Настінний світильник Azzardo Clover Oval White (Az2998) — сучасний кінкет з інтегрованим LED джерелом світла. Корпус з алюмінію білого кольору з матовим покриттям. Геометричний дизайн овальної форми. Потужність 12W, світловий потік 2 люмени, колірна температура 2800K (теплий світ). Напруга 230V. Ступінь захисту IP20. Клас енергоефективності G. Кут світла 0°. Без функцій RGB та дистанційного управління. Висота 14 см, ширина 28 см, глибина 5,5 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Azzardo |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Тип лампи | LED модуль |
| Форма плафона | Прямокутна |
| Колір | Білий |
| Колір плафона | Білий матовий |
| Колірна температура | 3000K |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 14 мм |
| Довжина | 5.5 мм |
| Ширина | 28 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| RGB режим | Немає |
| Дистанційне керування | Немає |
| Довжина: | 5.5 мм |
| Клас енергоефективності | G |
| Матеріал плафона, підвісок | Аюїній |
| Мoдель | Az2998 |
| Потужність | 12 |
| Напруга | 230 |
| Світловий потік | 2 |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип | Настінний світильник |
| Угол света | 0 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 362 ₴

