
Настінний світильник Azzardo Dali 60 3000K IP44 чорний Az2894
11 778 ₴
- В наявності
- Код: 75223233
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. DALI 60 - це продукт для тих, хто шукає практичне та зручне освітлення для сучасних ванних кімнат. Непомітна лампа DALI 60 поєднує дизайн з матеріалами найвищого класу та увагою до найменших деталей виконання. Проста, геометрична конструкція оснащена одним, подовженим джерелом світла з зручним регулюванням кута світіння в діапазоні до 350 градусів. Завдяки цьому кожен без труднощів підлаштує продукт під свої індивідуальні потреби та вимоги стилю простору. Лампу DALI 60 особливо рекомендують для ванних кімнат та інших.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Azzardo |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 60 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 10 мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 10 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | Інші |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Спальня, Ванна |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Бра |
| Колірна температура | 3000K, 3300K |
| Цоколь | LED |
| Енергетичний клас | G |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 778 ₴


