
Настінне бра Azzardo Dali 90 4000K білий IP44 1x24W LED (Az2795)
13 730 ₴
- В наявності
- Код: 75223239
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Стійкові світильники. DALI 90. це не лише елементи освітлення, але й ключові компоненти, що впливають на атмосферу та естетику простору. В епоху сучасного дизайну, освітлення. від відомого бренду. Azzardo. вирізняється своїм мінімалістичним стилем та функціональністю, що робить його ідеальним вибором для різних приміщень у домі. Сучасний дизайн та універсальність. Освітлення. це пропозиція для людей, які цінують простоту та елегантність. Його. сучасний дизайн. робить його ідеально вписаним в естетику як мінімалістичних, так і.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Azzardo |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Колірна температура | 4000К |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 90 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 10 мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 10 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | Інші |
| Марка | Azzardo |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Кухня, Спальня, Ванна |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Бра |
| Цоколь | LED |
| Енергетичний клас | G |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 730 ₴




