
Бра Azzardo Dali 120 4000K чорний AZ2899
16 834 ₴
- В наявності
- Код: 75223244
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Опис продукту. Лампа Azzardo DALI 120 (AZ2899) - це відмінний вибір для тих, хто шукає сучасні та функціональні рішення освітлення. Цей внутрішній бра чорного кольору чудово впишеться в різні стилі оформлення інтер'єру, від індустріального лофту до скандинавського мінімалізму. Використання високоякісних матеріалів, зокрема алюмінію, робить лампу не лише елегантною, але й міцною та стійкою до щоденного використання. Спроектована з урахуванням функціональності, настінна світильник DALI 120 пропонує нейтральну температуру кольору світла 4000 K,.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Azzardo |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 4 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 10 мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 10 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | Інші |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Спальня, Ванна |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Бра |
| Колірна температура | 4000K, 3300K |
| Цоколь | LED |
| Енергетичний клас | G |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 834 ₴


