
Бра Azzardo Dali 120 3000K чорний Az2898 з поворотним IP44 1x36W LED
16 834 ₴
- В наявності
- Код: 75223245
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Azzardo Dali 120 3000K Black (Az2898). Настінні світильники відіграють ключову роль в оформленні інтер'єрів, вносячи не лише функціональність, але й особливу атмосферу в кожне приміщення. Вони чудово підходять як для сучасних, мінімалістичних просторів, так і для класичних оформлень. Серед широкого асортименту освітлення, бра Azzardo Dali 120 3000K (чорний, модель AZ2898) вирізняється як вибір для ванної кімнати та спальні, поєднуючи елегантність з практичністю. Тип і матеріал лампи. Бра Azzardo Dali 120 3000K - це сучасна лампа з мінімалістичним.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Azzardo |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 4 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 10 мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 10 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | Інші |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Спальня, Ванна |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Бра |
| Колірна температура | 3000K, 3300K |
| Цоколь | LED |
| Енергетичний клас | G |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 834 ₴

