
Витяжка Franke FTC532LGR/XS вбудована телескопическая 50 см нержавіюча сталь
7 291 ₴
- В наявності
- Код: 75227159
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вбудована вытяжка Franke FTC 532L GR/XS виконана з нержавіючої сталі у сірому кольорі. Телескопічна модель шириною 50 см призначена для вбудування в шафу. Обладнана алюмінієвими фільтрами (2 шт.) для видалення жиру, легко чистяться в посудомийній машині. Один електродвигун забезпечує продуктивність 310 куб. м/год. Рівень шуму 57-67 дБ. Двотачкове світлодіодне освітлення класу А забезпечує оптимальне освітлення варильної панелі. Клас енергетичної ефективності D. Глибина 28 см, діаметр вихідного отвору 12 см. Монтажна система FASTFIX спрощує установку. Працює в режимі відведення та рециркуляції. Мінімальна відстань від газової плити 28 см, від електричної 28 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Franke |
| Режими роботи | Відвід |
| Стан | Новий |
| Тип вбудовування | В шафу |
| Тип витяжки | Вбудована |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Ширина | 50 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Освітлення | світлодіодні лампи |
| Фільтр | металевий |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 28 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гучність | 67dB |
| Діаметр вихідної отвори | 12 |
| Клас енергетичної ефективності | D |
| Клас енергоефективності освітлення | A |
| Клас ефективності вловлювання забруднень | D |
| Кількість двигунів | 1 |
| Кількість світильників | 2 |
| Кількість фільтрів | 2 |
| Матеріал фільтра | Алюміній |
| Мінімальна гучність | 57 dB |
| Мінімальна відстань від газової плити | 28 |
| Мінімальна відстань від газової плити [см] | 28 |
| Мінімальна відстань від електричної плити [см] | 28 |
| Мінімальна відстань від електроплити | 28 |
| Мoдель | FTC532LGR/XS |
| Продуктивність витяжки | 310 |
| Система монтажа | FASTFIX |
| Тип | Витяжка |
| Рівень шуму максимальний | 67 |
| Рівень шуму мінімальний | 57 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 291 ₴


