
Витяжка Franke FTC532LWH вбудована телескопическая біла 50 см
7 307 ₴
- В наявності
- Код: 75227160
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вбудована вытяжка Franke Telescopic LED FTC 532L WH білого кольору призначена для встановлення в кухонний шафа. Телескопічна конструкція забезпечує зручність використання. оснащена двома алюмінієвими жиророзділяючими фільтрами, придатними для очищення в посудомийній машині. Продуктивність 310 м³/год при рівні шуму 67 дБ (мінімум 57 дБ). Глибина 28 см, діаметр вивідного отвору 12 см. Клас енергетичної ефективності D, клас світлового потоку A. оснащена двома світлодіодними лампами для освітлення варильної поверхні. Працює в режимі відведення та рециркуляції. Система швидкого монтажу FastFix спрощує встановлення. Мінімальна відстань від газової плити 28 см, від електричної плити 28 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Franke |
| Стан | Новий |
| Тип витяжки | Вбудована |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Білий |
| Ширина | 50 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Рівень шуму | 67 дБ |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Освітлення | світлодіодні лампи |
| Фільтр | металевий |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 28 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гучність | 67dB |
| Діаметр виведення повітря | 12 |
| Клас світлового потоку | A |
| Клас енергетичної ефективності | D |
| Клас ефективності вловлювання забруднень | D |
| Кількість моторів | 1 |
| Кількість світильників | 2 |
| Кількість фільтрів | 2 |
| Кількість фільтрів для жиру | 2 |
| Мінімальна гучність | 57 dB |
| Мінімальна відстань від газової плити | 28 |
| Мінімальна відстань від газової плити [см] | 28 |
| Мінімальна відстань від електричної плити | 28 |
| Мінімальна відстань від електричної плити [см] | 28 |
| Мoдель | FTC532LWH |
| Продуктивність витяжки | 310 |
| Режими роботи | Відведення, Рециркуляція |
| Система монтажа | FASTFIX |
| Тип | Витяжка вбудована |
| Рівень шуму мінімальний | 57 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 307 ₴


